Rozjaśnianie cery dermokosmetykiem – skuteczna metoda walki z przebarwieniami

Rozjaśnianie cery dermokosmetykiem – skuteczna metoda walki z przebarwieniami

Kochamy słońce, plaże i nadmorską opaleniznę. Niezależnie czy będzie to ocean, czy polskie morze, zdarza się, że zamiast równiutkiej czekoladki na naszej twarzy pojawia się jedna wielka plama lub kilka mniejszych. Taki efekt to nic innego jak wzmożona aktywność melanocytów, odpowiedzialnych za zabarwienie naszej skóry.

Tym samym powodując mało estetyczne przebarwienia, które ciężko usunąć zwykłym peelingiem. Jakby tego było mało okazuje się, że taka sytuacja może się pojawiać u nas co roku. Jeżeli raz wystąpią przebarwienia to musimy bardzo uważać.

Aby nie dopuścić do ich powstawania warto stosować odpowiednio dobrany dermokosmetyk z ochronnym filtrem przeciwsłonecznym SPF50. Oprócz skutecznej ochrony przed złym promieniowaniem, kosmetyk ten będzie wykazywał właściwości zapobiegawcze występowaniu zmian. Natomiast, jeżeli już wystąpiły przebarwienia należy zastosować specjalistyczny krem, peeling, a także maskę z serii dermokosmetyków do cery z przebarwieniami.

apteki oferują Corsodyl w bardzo niskich cenach

Taka kuracja pozwala na wyrównanie kolorytu i szybki efekt zmniejszenia powstałych zmian. Należy jednak pamiętać, żeby ograniczyć docieranie promieni słonecznych w obrębie twarzy, stosując przede wszystkim wspomniany krem z filtrem. Zmiany barwnikowe różnego pochodzenia można zniwelować tylko i wyłącznie poprzez systematyczne nakładanie preparatów, a na efekty nie trzeba zbyt długo czekać.

Już po pierwszej aplikacji skóra wygląda świeżo, a przede wszystkim jaśniej.