Makijaż dermokosmetyczny

Makijaż dermokosmetyczny

Każda kobieta marzy o nieskazitelnie gładkiej cerze i perfekcyjnym makijażu. Okazuje się, że jest to możliwe i to w bardzo prosty sposób.

Opisane wcześniej podkłady to nie wszystko, ponieważ na rynku dostępnych jest również wiele preparatów do makijażu należących do grupy dermokosmetyków. Dzisiaj można wykonać makijaż oczu nawet w przypadku wrażliwiej cery.

Bowiem skład tych preparatów jest odpowiednio dobrany, tworząc hipoalergiczne cienie oraz tusze do rzęs. Dodatkowo tego typu cień jest wyjątkowo delikatny i o lekkiej konsystencji.

Co pozwala na równomierne rozprowadzenie oraz doskonałą trwałość makijażu. Oprócz właściwości perfekcyjnego koloru uzyskuje się także efekt nawilżenia oraz wygładzenia.

Również w trakcie tuszowania rzęs jesteśmy w stanie zadbać nie tylko o ich przyciemnienie, ale także o odżywienie, dzięki zastosowaniu dermokosmetycznego tuszu do rzęs z witaminami oraz minerałami. Jeżeli mamy więcej czasu warto skorzystać z dobrodziejstw odżywek do rzęs, które nakładane na noc lub bezpośrednio pod makijaż regenerują te małe włoski.

Po kilku zastosowaniach widocznie zwiększa się kondycja rzęs, stają się mocniejsze, nie wypadają, a także szybciej rosną. Dermokosmetyki kolorowe pozwalają na wykonanie perfekcyjnego leczniczego makijażu, nie tylko na dzień, ale również na wieczór.

Dzięki czemu problematyczne cery nie są już przeciwwskazaniem do nałożenia podkładu, korektora, pudru, cieni czy tuszu. A wykonany demakijaż kosmetykami również z tej grupy będzie wypełnieniem całej pielęgnacji.